Erik Olson färglitografi
2017-02-21
441872
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1973, 80/310, färglitografi, ca 48x72 cm