Ulf Wahlberg färglitografi
2017-02-28
441830
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014), Kvällslandskap, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 123/280, färglitografi, bladstorlek 36x44 cm