Ulf Wahlberg färglitografi
2017-02-21
441827
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): Kvällslandskap, signerad Ulf Wahlberg, 140/280, färglitografi, bladstorlek ca 36x44 cm