Ljusstakar Louis XVI stil 1800-tal
2017-02-21
441812
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, försilvrad mässing sk argent haché, höjd ca 28 cm