Ring 18 k vitguld med diamanter
2017-02-26
441796
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljanter totalt 0,17 ct, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 5,2 g
Bruksslitage, fåtal repor på ringskena