Blomsterstilleben blandteknik
2017-02-20
441762
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KOSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydligt signerad, blandteknik, ca 69x49 cm
Mindre hål i marginalen