Acke Åslund
2017-02-20
441734
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Studie av ´´Aida´´, monogramsignerad och daterade april 1915, blandteknik, ca 33x37 cm