Eva Holmberg Jacobsson oljemålning
2017-02-20
441724
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): Rumsinteriör, signerad och daterad -99, olja på pannå, ca 18x23 cm