Par vid vattendrag oljemålning
2017-02-20
441680
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Par vid vattendrag, olja på pannå, ca 16x10 cm