Handspegel borstar silver
2017-02-20
441678
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORSTAR, 4 st, HANDSPEGEL, SKOHORN, KÄNGSNÖRARE, silver, England, 1900-tal, spegelns höjd ca 26 cm
Smärre bucklor