Vägglampa marin modell
2017-02-20
441676
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGARMATUR, marin modell, mässing och glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 65 cm inkl. upphängning
Visst slitage