Angelica Wiik färglitografi
2017-02-20
441641
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinna på zebradivan, signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x61 cm