Ring 18 k vitguld med diamanter
2017-02-27
441638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, 5 briljanter totalt ca 0,44 ct, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 7,2 g
Bruksslitage, fåtal repor på ringskena