Armband 18 k guld 1800-tal
2017-02-27
441637
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, 1800-talets första kvartal, modifierad ärtlänk med floral dekor, längd ca 21 cm, vikt ca 21,9 g
Bruksslitage, defekt säkehetslänk