Ulf Gripenholm färglitografi
2017-02-20
441625
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Stort huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 1/180, färglitografi, 49x39 cm, bladstorlek 67x55 cm