Taklampa 1970-tal
2017-02-20
441620
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, glas och aluminium, 1970-tal, diameter ca 32 cm
Bruksslitage