Oljemålning 1700-tal
2017-02-20
441612
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 56x45 cm
Mindre krackeleringar