Halsband med hänge silver
2017-02-22
441611
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSBAND med HÄNGE, silver, abrakt formgivning, sannolikt Finland, 1900-talets sista kvartal, hängets höjd ca 80 mm, stämplad RS, svenska importstämplar, vikt ca 60,3 g