Oljemålning 1700-tal
2017-02-20
441605
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Fåraherden, olja på pannå, ca 35x42 cm
Pannån har slagit sig, ytskador och bortfall