Golvlampa rotarbete
2017-02-19
441583
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, rotarbete, 1900-talets första hälft, veckad textilskärm, höjd ca 160 cm
Patina, skärm med skador