Pelle Åberg
2017-02-19
441570
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Sydländska husfasader monogramsignerad PÅ, olja på pannå, ca 40x33 cm