Oljemålning fiskar
2017-02-19
441564
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GENEIÈCE TURAUT (1900-tal): Panoramique aux Poissonnes, singerade, olja på duk, ca 40x118 cm