Nadezda Streltsova oljemålningar
2017-02-19
441557
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x65 cm