William Avar olja
2017-05-14
441531
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm):
L´homme au pipe, signerad och daterad W Avar 2009, olja på duk, 51x60 cm
Smärre färgbortfall