William Avar olja
2017-05-14
441519
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le coucher de Soleil, signerad W Avar, olja på duk, 65x54 cm