Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les monstre du désert, signerad W Avar o otydligt daterad, olja på duk, 61x50 cm
441516
2017-05-14