Orientmatta Kaukasisk
2017-02-25
441515
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, kaukasisk, ca 230x90 cm
Slitage, lagningar