William Avar olja
2017-05-14
441511
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte floral, signerad och daterad William Avar 87, olja på duk, 61x50 cm