William Avar olja
2017-05-14
441480
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte floral, signerad och daterad W Avar / 88, olja på duk, 73x54 cm