William Avar olja
2017-05-14
441478
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte floral sur fond noir, signerad och daterad William Avar / 88, olja på duk, 79x55 cm