Johannes Olsson färglitografi
2017-02-19
441447
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Kuber, signerad Johannes O, EA, färglitografi, 85x60 cm