Fiskbestick i silver AG Dufva
2017-02-19
441371
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FISKBESTICK, 12+12 st, silver, stämplade AGD, Stockholm 1920/30-tal, totalvikt ca 1260 g