Angelica Wiik färglitografi
2017-02-19
441347
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, numrerad 13/290, färglitografi med glitter, ca 43,5 x 30 cm, oramad