Olle Nyman färgserigrafi
2017-02-19
441346
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), Komposition, signerad, daterad och numrerad Olle Nyman -78, 69/250, färgserigrafi, bladstorlek ca 51x44 cm