Angelica Wiik färglitografi
2017-02-19
441345
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, 58.5 x 43 cm, oramad