Angelica Wiik, färglitografi
2017-02-19
441344
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, 58,5 x 40 cm, oramad