Olle Nordberg
2017-02-19
441338
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Par i vårlandskap signerad och daterad Olle Nordberg -46, olja på pannå, ca 41x25 cm