Tord Leander Engström oljemålning
2017-02-19
441336
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 52x40 cm