Pokaler silver
2017-02-19
441332
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POKALER, 3 st, silver, GAB samt CG Hallberg, 18/1900-tal, ena pokalen med lock och förgylld insida, kontrollstämplade, höjd ca 14-24 cm, vikt ca 920 g
Samtliga delar med gravyr, smärre bucklor