Alfred Collin
2017-02-19
441327
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALFRED COLLIN (1880-1944): Segelbåt, signerad A Collin, olja på pannå, ca 59x44 cm