Carl Fredrik Reutersvärd färglitografi
2017-02-24
441312
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 171/200, färglitografi, 74x53 cm