Luktdosa
2017-02-24
441286
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LUKTDOSA, silver, Hans Jacob Rasmussen Bergen 1830-tal, höjd 7 cm
Smärre slitage