Oidentifierad konstnär marinmotiv
2017-02-18
441254
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartyg i månsken, otydligt signerad, olja på pannå, 23x33 cm