Mansfigur oljemålning
2017-02-19
441250
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansfigur med korg, olja på pannå, ca 23x19 cm
Smärre ytskador och retuscher