Stadsmotiv med figurer oljemålning
2017-02-18
441236
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stadsmotiv med figurer, olja på pannå, ca 23x27 cm
Smärre färgbortfall (höger kortsida)