Barometer England
2017-02-18
441232
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BAROMETER, England, 1800-tal, Moralee North Shiels, fanérad i mahogny, inläggningsar i pärlemor, gyroupphängning i mässing, höjd ca 91 cm, visas på begäran
Smärre ytskador