Oljemålning flickporträtt
2017-02-18
441209
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt med randig klänning, olja på duk, ca 68x49 cm
dukskador, färgbortfall, karackelyr