John Jon-And akvarell
2017-02-23
441202
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Kvinna med hund, stämpelsignerad Jon And, akvarell, 63x50 cm