Axel fridell etsning
2017-02-19
441197
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): Porträtt, signerad och A. Fridell, etsning, ca 19x15 cm