Axel Fridell etsning
2017-02-19
441195
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Dalmasen", signerad och daterad A. Fridell, 1933, etsning, ca 16,5x11 cm